معرفی کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

تا جایی که بوسیله یاد داریم، همیشه تحصیل قرائت کردن و ممتازبودن داخل دبستان نوعی فضیلت به شمار آمده و درمقابل، پولدارشدن نیازی بوسیله آموزش و دانش خاصی نداشته است. اما این یک تفکر قدیمی است که در جامعه ی امروز نمی توان آن را پذیرفت. توفیق در یادگیری و مدرسه، الزاماً به معنی توفیق در کامل گنجایش های زندگی حلق. هوش مالی یکی از موضوعات مهم زندگی هر فردی است که لازم است آن را بیاموزد. چیزی که در مدارس به کودک ها آموزش داده نمی شود؛ همان گونه که ما نیز در کودکی چیزی درباره ی اقتصاد و پولدارشدن نیاموختیم.اختصار ی کتاب پدر پولدار پدر بی پول

 تاریخچه «پدر پولدار، پدر بی پول» اثر منحصربه بی تا و خلاقانه ی «رابرت کیوساکی»، نویسنده و سخنران نام آور تو زمینه ی هوش مالی است که درباره ی دو نوع طریق ی تفکر گپ می یواش. سنخ تفکری که یکی به «کارکردن برای پول» و دیگری به «کارکردن پول بخاطر ما» ختم می شود. رابرت کیوساکی درون این کتاب می گوید اگر بتوانید راهی را یاد بگیرید که بوسیله جای کارکردن برای پول، مفید کنید که پول بخاطر شما کار کند، برای تمام عمر در رفاه عمر خواهید کرد و هیچ گاه نگران مسائل مالی و گرفتن و دربست خانه و خرج های زندگیتان نخواهید حیات.

رابرت کیوساکی پارسا است برای روزی مندی از عمر تندرست و رفاه، به دانش و معلومات کافی درباره ی نحوه ی کسب درآمد و پولدارشدن نیاز است. همان نعوظ که برای بوسیله مشت آوردن هر مهارت دیگری احتیاج به بررسی و دانش داریم، این اصل درباره ی هوش مالی همچنین خلوص می نرم. داشتن دانش مالی کمک می کند سیاق های بهتری به سوا کارمندبودن صرف را برای افزودن ثروت پیدا کنیم.

نویسنده، تاریخ پدر پولدار پدر بی پول را با یک داستان آغاز می کند. داستانی درباره ی بابا خودش که او را پدر بی پولش می داند و بابا دوست جانی اش که او را بابا پولدار خویشتن می نامد. او دیدگاه های اقتصادی منحصربه فرد خودش را از واژه این دو پدر اشعار می کند. با مقایسه ی وصیت هایی که از هرکدام از این پدرها درباره ی نگاه به پول و مایملک می گیرد، درواقع او دو نوع نگرش افراد را نسبت به پول و ثروت در جامعه با غم مقایسه می نرم. اگرچه یک سری از شهید ها درباره ی قوانین مالیاتی و وام بانکی و منفعت ودیعه در امریکا با قوانین ایران چاکری نمی کند، ولی یادگیری های پا بر جا که درباره ی نگرش مالی و هوش مالی در این تاریخ می آموزید، بوسیله شما یاد می دهد چطور در ریختگی فرهنگی عمر خودتان از این اصول مصرف کنید.در زمان جوانی برای آموختن فرمان کنید، نه برای پول درآوردن.

کتاب حاضر دارای ۸ فصل است و در هر فصل از آن، سخن سنج درباره ی یک عادت کلی و عمده پولدارشدن با خواننده صحبت می کند و نکات اساسی و کاربردی را درباره ی مسائل مالی بوسیله او یادآور می شود. مطالبی که در گسستگی ها آورده شده، بوسیله شما کمک می کند فرق دارایی و بدهی را باخبر شوید و راه کارکردن پول برای خودتان را نمودار کنید. درک مستحکم این مفاهیم مهم و به کاربردن آن ها در زندگی، اساسی ترین دستاورد قرائت کردن کتاب است. بوسیله ویژه یادداشت برداری هنگام قرائت کردن تاریخ می تواند آموزش های دریافتی را تاثیرگذارتر و مختص به خودتان کند.

خرید با کد تنزل ۲۵ درصدی zoomitدرباره ی کتاب

کتاب پدر پولدار بابا بی پول با عنوان انگلیسی Rich Dad, Poor Dad در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. این تاریخچه داخل دسته بندی کتاب های مالی شخصی و تنخواه گذاری و ثروتمندان استراحت پژمان است. کتاب دیگر رابرت کیوساکی داخل همین رابطه Rich dad, poor dad for teens: the secrets about money نام دارد که همان توصیه ها را در قالب نثر رسیده برنده و متناسب فهم تر و در کتاب کم حجم تازگی برای نوجوانان تصنیف و با عنوان «پدر دارا پدر فقیر برای نوجوانان: اسراری درباره پول که شما تو مکتب نمی آموزید‏‫» در ایران چاپ و منتشر شده است.برگردان های کتاب

برای ابتدایی وهله نشر آوین کتاب بابا پولدار پدر بی پول را با ترجمه ی مامک بهادرزاده تو سال ۱۳۸۰ چاپ و منتشر کرد. کتاب مجهز بوسیله برهان اینکه بیش شناخته شده و پرمخاطب بوده است، با عناوین و برگردان های بسیار متنوعی تاکنون منتشر شده که از میان آن ها به این عناوین اشاره می کنم:پدر پولدار پدر بی پول، که تقریباً اکثر ناشران از سال های مقدماتی نشر این تاریخ تاکنون، از این نشانی بخاطر کتاب مصرف کرده اند.بابا پولدار پدر فقیر، انتشاراتی چون پل و شیشه دانش و رازنهان و … این نشانی را برای کتاب برگزیده اند.پدر ثروتمند پدر فقیر، که چند گستردن دیگر در سال های اخیر با این عنوان تاریخ را چاپ کرده اند.

نشر هورمزد این تاریخچه را با عنوان «پدر ثروتمند، پدر فقیر: درس هایی که پدر ثروتمند در مورد پول به فرزندانش می آموزد و طبقات فقیر و متوسط از آن بی معارفه اند» در سال ۱۳۸۹ با ترجمه ی اعظم نایبی داخل اختیار خوانندگان قرار داد.

ناشر صوتی نوین کتاب گویا، کتاب صوتی بابا پولدار بابا بی پول را با روایت گری اعظم حبیبی در سال ۱۳۹۶ منتشر کرده است که می توانید ازطریق وب سایت نوار (مرجع کتاب های صوتی) آن را تهیه کنید.

درباره ی نویسنده

رابرت کیوساکی مردی با اتیکت امریکایی و متولد سال ۱۹۴۷ است که از ابتدای کودکی عاشق موضوعات مرتبط با معرفت اقتصادی حیات. ازآنجایی که او پارسا است در مدارس، مطالب لازم در زمینه ی درایت مالی بوسیله خردسال ها آموزش داده نمی شود، دوره های آموزشی و کتاب های یدکی داخل مبنا ی آموزش مسائل مالی و چگونه پولدارشدن تصنیف کرد. او یکی از برترین سخنرانان آموزشی درباره ی دانش مالی است و با به کاربردن آموخته های خودش توانست در سن ۴۷ سالگی با ثروت هنگفت متقاعد شود.

رابرت کیوساکی پس ازآن از نوشتن کتاب پدر پولدار پدر بی پول به نام فراوانی رسید و کتابش جزو برترین کتاب های پرفروش نیویورک تایمز بوده است. او یکی از ۲۵ نویسنده ی شایسته جهان است.دیدگاه های دیگران

بسیاری از خوانندگان کتاب بابا پولدار پدر بی پول می گویند که این تاریخ نگرش آن ها نسبت به پول و درمجموع زندگی آن ها را تبدیل داده است. از فداکار از آن ها می شنویم که پیش از این فکر می کردند پولدار بودن مستلزم حق خوری و امری زشت است و این تحول نگرش، بدوی شلنگ برای بهترشدن زندگی شان بوده است. آن ها رابرت کیوساکی را مثل پدری دلسوز و آگاه به مسائل مالی می بینند که می خواهد فرزندش را بخاطر ثروتمندشدن راهنمایی کند.مقاله های مرتبط:پولدار نخواهید شد چنانچه این ۹ نشانه را دارید۸ تاریخ ضروری برای خواندن قبل از اسلوب اندازی کسب و حکم جدید

خوانندگان زیادی می گویند این تاریخچه را هر شخصی حداقل یک کود هم که شده باید درون عمر اش مطالعه کند. ولی اغلب طرفداران کتاب، آن را زیاد از یک بار مطالعه می کنند، زیرا معتقدند برای آموختن مطالب کتاب و به کارگیری آن ها درون زندگی، بوسیله دقت و غور بیشتری نیاز است. فداکار دیگر از خوانندگان، اعتقاد دارند تاریخ را به سرعت و صبر می استعداد خواند و شعر های گفته شده در متن، فرمان قرائت کردن تاریخ و درک آموخته های مالی را میسر تر می نرم.

شما غم دیدگاه های خویشتن را درباره ی کتاب پدر پولدار پدر فقیر با زومیت درمیان بگذارید.خرید با کد کاستن ۲۵ درصدی zoomitبه ۲۰ نفر از کسانی که در بخش نظرات تاریخچه معرفی کنند، اشتراک یک ماهه ی نوار هدیه داده می شود.بیشتر بخوانید:شناساندن کتاب «شدن» زندگینامه میشل اوباما، بانوی شروع آمریکامعرفی کتاب ورزش بی نهایت نوشته سایمون سینکمعرفی تاریخ: «با چرا مطلع کنید» اثر سایمون سینکراستی آزمایی: ذبیح الله منصوری؛ مترجم یا نویسنده؟بیوگرافی آیزاک آسیموف، نویسنده ای از آینده