چرا کتاب خواندن برای آدم مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش است

تاریخ خواندن، یکی از رسم مشترک کامل افراد فیروز است. همان طور که بدنه های بدن بخاطر قوی شدن به تمرین های منظم ورزشی وابسته اند، مغز انسان نیز بخاطر قوی شدن و تندرست ماندن به تمرین احتیاج دارد و کتاب خواندن بهترین تمرین ورزشی بخاطر مغز است. درمانده شدن حافظه و عملکرد مغز، عوارض جانبی افزایش سن بوده و غیرقابل اجتناب هستند اما این به این معنا نیست که نمی نبوغ از بروز آن اجتناب کرد؛ تاریخچه قرائت کردن به طور منظم مغز را کوشا نگه می دارد و سیلان پیشرفت مصیبت هایی مانند آلزایمر و زوال حجر را کاهش می دهد.

علاوه براین این روزها همه جا گپ از کتاب قرائت کردن است و همه ی افراد شناخته شده، مردم را بوسیله خواندن کتاب تشویق می کنند، اما کتاب خواندن چه مزایایی بخاطر ما دارد؟

۱- کتاب خواندن عمر را افزایش می دهد

خراج ی تحقیقات دانشگاه ییل علامت می دهد افرادی که کتاب می خوانند، تقریبا دو سال بیشتر از افرادی که تاریخچه نمی خوانند عمر می کنند. این موضوع تو تک افراد دلبستگی مند به خواندن روزنامه غصه صدق می کند، اما رابطه ی میان آن اندکی ضعیف تر است. سخن سنج ی این جستار می گوید:تاریخ و روزنامه خواندن ارتباط ی مستقیمی با اضافه عمر دارد، اما استاندارد اضافه آن در افراد کتاب سفره نسبت بوسیله افراد روزنامه خوان، به طور زیبنده توجهی بیشتر است؛ افراد کتاب خوان ۲۳ ماه بیشتر از افرادی که کتاب نمی خوانند عمر می کنند.

در توضیحات تفحص نوشته شده است که عمیق خوانی، درک همدلی و فهمیدن هیجانی یعنی درواقع همان فرآیندهای شناختی اضافه دهنده ی طول زندگی را محکمی می کند.۲- کتاب های فیزیکی بهتر از تاریخچه های الکترونیک هستند

خراج ی فدایی مطالعات نشان داده است دانش آموزان با مطالعه ی تاریخچه های کاغذی اطلاعات بیشتری نسبت به کتاب های الکترونیک به دست می آورند؛ بنابراین خواندن تاریخ های کاغذی نسبت بوسیله خواندن کتاب های الکترونیک بهتر است. نتیجه ی تحقیقی در نروژ نشان می دهد معرفت آموزانی که تاریخچه های چاپ شده می خوانند نسبت به بصیرت آموزانی که کتاب الکترونیک می خوانند، نمره ی بهتری تصرف می کنند.

مولود ی تحقیق دیگری مدال داده است خوانندگان مطالب پیچیده ای که روی کاغذ چاپ می شوند را بهتر از نسخه ی دیجیتال آن درک می کنند.

۳- تاریخچه قرائت کردن تسلط های لازم برای آینده را توسعه می دهد

شواهد علامت می دهد، تاریخ قرائت کردن رابطه ی مستقیمی با دستاوردهای آموزشی دارد. به عنوان مثال والدین تو ساختمان هایی که هيئت دولت دارند، باسوادتر هستند، اعداد و ارقام را بهتر حساسیت می کنند و مشکلات را با استفاده از فناوری حل می کنند.

نسل های کبیر تر، درواقع همان رهبران انقلاب صنعتی چهارم هستند و بوسیله همین دلیل روزبه روز اهمیت یادگرفتن چنین مهارت هایی افزایش معلوم می نرم. نتیجه ی تحقیقات نشان می دهد، تقاضای استخدام افرادی که دارای مهارت های نرم تو هوا کار هستند در حال افزایش بوده و اغلب این احاطه ها ازطریق تاریخ قرائت کردن سزاوار سرزنش کسب هستند.۴- تاریخ خواندن، موسسه ی لغات را گسترش می دهد

کتاب خواندن، علاوه بر افزایش درک قدر یا بهای چیزی هیجانی و شناختی، دایره ی لغات را نیز گسترش می دهد. نتیجه ی تحقیقات دانشگاه آکسفورد مدال می دهد، دانستن لغات نقش مهمی در شرایط تحصیلی دانش آموزان دارد و افرادی که سازمان ی لغات محدودی دارند، از نظر تحصیلی خسته تر هستند.

تاریخ خواندن با صدای بلند، بحث کردن داخل مورد یک کتاب و کتاب خوانی به قیافه رها تو مدرسه و بناء دایره ی لغات را افزایش می دهد.

۵- کتاب خواندن از تخریب عدد جلوگیری می کند

برابر اطلاع دادن مرکز آلزایمر، بازی اعطا کردن عدد حدس نیستی عقل را کاهش می دهد. بوسیله عنوان مثال هویدا کردن موثر که از ارتکاب آن لذت می برید و درون عین حال ذهنتان را به چالش می کشد، مانند خواندن کتاب، رویه خوبی بخاطر بازی اعطا کردن عدد است.

چالش های فکری، توانایی مغز برای مبارزه با بیماری های را افزایش می دهد همان طور که مرام این مؤسسه می گوید: «یا از مغزت استعمال کن یا آن را از مشت بده».

اگر می خواهید عدد خود را ورزش داده و تواناهایی آن را بالا ببرید، نیکوترین کار این است که همین حالا کتابی از ادیب ی تک علاقه یا کتابی با موضوع جذاب پیدا کنید و تو دنیای شگفت انگیز آن غرق شوید.بیشتر بخوانید:معرفی تاریخ ایلان ماسک: تسلا، اسپیس ایکس و جستجوی آینده ی رویاییبایگانی اینترنت اقدام به دیجیتالی کردن تمام منابع ویکیپدیا کرده استمعرفی کتاب «شدن» زندگینامه میشل اوباما، بانوی نخست آمریکامعرفی کتاب بازی بی نهایت تالیف سایمون سینکمعرفی کتاب: «با چرا شروع کنید» معلول سایمون سینک