ادراک خویشتن را از این چهار هیکل بدن نمره دهید

به گزارش همشهری آنلاین نقل از خبرگزاری برنا؛ عدد شما عزب چیزی نیست که سطح درایت را نشان می دهد بلکه مطالعات ثابت کرده است تو بسیاری از افراد حد برخی اعضای بدن تیر ای برای داشتن هوش پشته است. چپ مشت ها:

مقدور است دست غالب شما به طور خودکار علامت دهنده استعداد شما نباشد اما می تواند مزایایی داشته باشد . تو حقیقت، چپ دستان ممکن است نسبت به حق دستان باهوش مرطوب باشند ( بدون طنز ) . یک بررسی کوچک از دانشگاه آتن حدود 100 دانشجوی دانشگاه و فارغ التحصیلان، نیمی از آنها چپ دست و نیمی دیگر راست مشت بودند را دو آزمایش شناختی راحتی گرفتند . شریک شدن کنندگان را به چالش کشید تا مسیری را از میان کلکسیون ای از اداره ها به سرعت امکان پذیر ایجاد یواش و دیگری محتوی توالی خوش نویسی همچنین می شد. داخل هر دو آزمون چپ دستان بهتر عمل کردند، که مشعر از آن بود که آن ها حافظه قوی مرطوب و انعطاف پذیری دارند. برخی متخصصان معتقدند این توانایی شناختی امکان پذیر است به این دلیل باشد که افراد چپ دست می توانند از هر دو طرف مغز خود برای پردازش مفروضات کاربرد کنند. افراد قد بلند :

معاینه ای توسط محققان دانشگاه براون و دانشگاه پرینستون مدال می دهد افراد بلندتر ممکن است پول بیشتری نسبت به افراد کوتاه بدست آورند ، زیرا آن ها باهوش تر هستند. نویسندگان از مجموعه داده های دولتی که تن ، وزن، هوش، تجربه آموزشی و حقوق افرادی که تو آمریکایا انگلستان در سال های 1958 و 1970 از متولد تا بزرگسالی است استفاده کرده اند نتایج حاصل از تجزیه و تجرید کامل آن ها نشان داد افرادی که قد ارتفاع داشتند، بوسیله نعوظ قابل توجهی درون آزمون های شناختی بهتر عمل کردند. علاوه پهلو این ، افراد بلندتر تمایل بوسیله حکم در مشاغل پردرآمد بیشتری داشتند که نیازمند اطلاعات بیشتر و مهارت های کلامی و عددی پیشرفته حیات. محققان هنوز از ارتباط بین تنه و هوش شگفت خورده هستند، ولی فدایی از ژنتیک ها خواه محافظت های اولیه بچگی می تواند نقش کارگر روی مغز ایفا یواش.

از هوش و متعلقات آن چه می دانیم؟ شکم بزرگ :

چربی بالای بدن می تواند تاثیر اضافی بر جنبه های زیادی از سلامت کلی شما داشته باشد ، از فشار خون تا مصونیت بیرونی – و احتمالا عملکرد شناختی .در یک تجسس پنج ساله از بیش از 2200 بزرگ سال،استفاده کردند محققان دریافتند افراد با شاخص مجعد بدنی 20 یا کمتر تیز ( محدوده تندرست ) می توانند 56 درصد کلمات را در تست واژگان به یاد آورند، داخل حالی که شریک کنندگان چاق با توده 30یا والاتر ) تنها 44 درصد را به تامل داشتند. علاوه بر این، پنج سال بعد وقتی دوباره از آنها تست خمود شد یادآوری این موضوعات بوسیله 37.5 درصد کاهش پیدا کرد دکتر ماکسیم ، نویسنده اصلی این موضوع استدلال کرده است که هورمون های چربی میتوانند بوسیله سلول های مغز آسیب بزنند، توضیح دیگر می تواند این باشد که چاقی یک عامل ریسک قلبی عروقی است که بوسیله علت چاق شدن و محنت رگ های خونی رخ می دهد

سر بزرگ :

هیچگاه کس دوست ندارد ” شیوه بزرگ ” خطاب شود ، اما واقعا داشتن یک عادت ارشد مقدور است شما را باهوش تر کند. مطالعهای که داخل رشته روانشناسی مولکولی منتشر شد زیاد از 500،000 نفر را درون تقویم های شناختی و فیزیکی انگلستان به همراه داشت و همچنین نمونههایی از خون، شاش و خدو آنها را مطالعه کرد. محققان دریافتند افرادی که(نوزادان ) سرهای بزرگتری دارند ، تشخیص بالاتری در محاجه کلامی دارند و بیشتر احتمال دارد مدرک دانشگاهی بگیرند ” آن ها نوشتند:” این نتایج باید تحقیقات بیشتری را تحریک کنند که در تک مکانیسم های ژنتیکی اختصاص انجمن های یافت شده آموزنده است ، که بوسیله گمان زیاد شامل اثرات محافظتی و خسارت آور گونه های ژنتیکی متنوع است