هوش خود را از این چهار قامت بدن نمره دهید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین نقل از خبرگزاری برنا؛ مغز شما تنها چیزی نیست که سطح درایت را نشان می دهد بلکه مطالعات مدلل کرده است در بسیاری از افراد اندازه برخی اعضای بدن تیر ای برای داشتن درک قدر یا بهای چیزی بالا است. چپ مشت ها:

ممکن است دست غالب شما بوسیله نعوظ خودکار نشان دهنده توان شما نباشد اما می تواند مزایایی داشته باشد . داخل حقیقت، چپ دستان ممکن است نسبت به عبث دستان باهوش تر باشند ( بدون شوخی ) . یک مطالعه کوچک از دانشگاه آتن حدود 100 دانشجوی دانشگاه و فارغ التحصیلان، نیمی از آنها چپ دست و نیمی دیگر راست دست بودند را دو آزمایش شناختی قرار گرفتند . شرکت کنندگان را به چالش کشید تا مسیری را از میان کلکسیون ای از سازمان ها بوسیله سرعت مقدور ایجاد بطی ء و دیگری محتوی توالی حروف نیز می شد. داخل هر دو آزمون چپ دستان بهتر عمل کردند، که مشعر از آن بود که آن ها ذهن قوی نم و انعطاف پذیری دارند. برخی متخصصان معتقدند این اقتدار شناختی ممکن است بوسیله این دلیل باشد که افراد چپ مشت می توانند از هر دو طرف مغز خویشتن بخاطر پردازش اطلاعات استفاده کنند. افراد تنه بلند :

بررسی ای توسط محققان دانشگاه براون و دانشگاه پرینستون نشان می دهد افراد بلندتر ممکن است پول بیشتری نسبت بوسیله افراد کوتاه بدست آورند ، بجای آن ها باهوش خیس هستند. نویسندگان از مجموعه داده های دولتی که تنه ، وزن، هوش، تجربه آموزشی و حقوق افرادی که در آمریکایا انگلستان داخل سال های 1958 و 1970 از تولد تا بزرگسالی است استفاده کرده اند نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل تمام آن ها علامت داد افرادی که تن ارتفاع داشتند، به نعوظ زیبنده توجهی داخل آزمون های شناختی بهتر عمل کردند. علاوه بر این ، افراد بلندتر کام به کار درون مشاغل پردرآمد بیشتری داشتند که نیازمند اطلاعات بیشتر و مهارت های کلامی و حرفی پیشرفته حیات. محققان هنوز از ارتباط بین تن و ادراک شگفت زده هستند، اما برخی از ژنتیک ها یا حراست های بدوی طفولیت می تواند نقش کاری روی مغز ادا درنگ.

از هوش و متعلقات آن چه می دانیم؟ شکم بزرگ :

چربی بالای بدن می تواند تاثیر اضافی بر جنبه های یدکی از مصونیت کلی شما داشته باشد ، از فشار خون تا سلامت بیرونی – و احتمالا عملکرد شناختی .تو یک مطالعه پنج ساله از بیش از 2200 ارشد سال،استفاده کردند محققان دریافتند افراد با شاخص توده بدنی 20 یا کم زیرفون ( محدوده سالم ) می توانند 56 درصد کلمات را در تست قاموس بوسیله یاد آورند، در حالی که شرکت کنندگان ضخیم با توده 30یا بالاتر ) عزب 44 درصد را به پندار داشتند. علاوه بر این، پنج سال بعد وقتی دوباره از آنها تست پژمرده شد یادآوری این موضوعات بوسیله 37.5 درصد کاهش پیدا کرد حکیم ماکسیم ، نویسنده حقیقی این موضوع محاجه کرده است که هورمون های روغن میتوانند به سلول های مغز آسیب بزنند، توضیح دیگر می تواند این باشد که چاقی یک عامل ریسک قلبی عروقی است که به موجب ضخیم شدن و مشقت رگ های خونین قیافه می دهد

سر ارشد :

هیچگاه کس دوست ندارد ” سر بزرگ ” خطاب شود ، اما واقعا داشتن یک سر بزرگ مقدور است شما را باهوش تر یواش. مطالعهای که در رشته روانشناسی مولکولی منتشر شد بیش از 500،000 نفر را درون تخمین های شناختی و فیزیکی انگلستان بوسیله همراه داشت و نیز نمونههایی از خون، پیشاب و اب دهان آنها را بررسی کرد. محققان دریافتند افرادی که(نوزادان ) سرهای بزرگتری دارند ، امتیاز بالاتری در محاجه کلامی دارند و بیشتر احتمال دارد مدرک دانشگاهی بگیرند ” آن ها نوشتند:” این نتایج باید تحقیقات بیشتری را تحریک کنند که در مورد مکانیسم های ژنتیکی خاص انجمن های یافت شده آموزنده است ، که به احتمال متجاوز دربرگیرنده اثرات محافظتی و خسران آور اسلوب های ژنتیکی متنوع است