در روزهای دورکاری و قرنطینه خانگی، بهترین استفاده را از فناوری ببرید

شیوع ویروس کرونا و اقدام های بهداشتی و اورژانسی بخاطر جلوگیری از افزودن همگی گیری، عواقب گوناگونی در سطح جامعه بوسیله همراه داشته است. بسیاری از کسب وکارها که امکان بهره مندی از قابلیت های دورکاری را داشته اند، کارمندان را بوسیله خانه فرستاده اند تا تعامل فیزیکی و درنتیجه، احتمال ابتلا بوسیله بیماری متاخر موسوم به کووید ۱۹ به حداقل برسد. دراین میان، هنوز بسیاری از مردم مجبورند در محل کار خود مجهز شوند و در طول شبانه روز، موارد بهداشتی و پیشگیری را بسیار ازپیش احترام گذاردن کنند.

نقطه ی مشترک دو قسمت قسمت کردن از مردمی که رمز کردیم، تحول ماهیت تفریح و افزایش ساعت های فراغت آن ها است. تو این روزها، اکثر مراکز تفریحی و ورزشی با مرام پیشگیری بیشتر از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند؛ اقدامی ناگزیر که قطعا ضربه هایی بوسیله اشتی روانی و اقتصادی اجتماع هم می زند. در شرایط موجود، اینترنت و ابزارهای موجود تو آن راهکارهای جایگزین مناسبی برای انباشتن اوقات فراغت هستند.مقاله های مرتبط:دورکاری چیست و بخاطر اجرای بهتر، بوسیله چه ابزارهایی احتیاج دارد؟سرویس های ویزیت آنلاین پزشک؛ بی نیازی از رجوع به درمانگاه و کاهش خطر ابتلا به ویروس کرونا

امروزه، بسیاری از مردم اطلاع دادن و اطلاعات موردنیاز خویشتن را از شبکه های اجتماعی و خبرگزاری های اینترنتی قبض می کنند؛ سرو هایی که با حیات مزایای بسی همچون سرعت درخورتوجه در انتشار اخبار، تهدید های بسیار یدکی حزن به همراه دارند. در وضعیت بحرانی کنونی، بسیاری از کارشناسان و رسیده شناسان مصرف ی بیش ازحد از شبکه های اجتماعی و آگاهی از اعلام را حساب دان نمی دانند. اکنون باتوجه بوسیله هشدارها، این سؤال مطرح می شود: می نبوغ از اینترنت و ابزارهای مرتبط با آن تو زمان فساد های این چنینی مفیدتر استفاده کرد؟

شبکه های مدنی و خبرگزاری ها، عزب سرویس های اینترنتی دردسترس نیستند. درواقع، اینترنت و دسترسی اشتراکی به شبکه ی جهانی کلکسیون ای از گوناگون خدمات را دراختیار ما قرار می دهد که نیازهای بسیار متنوع را به فراغت و بوسیله سرعت برطرف می کنند. در میان این ابزارها و خدمات، معیار های متعددی دیده می شوند که برای پیشرفت شخصی و استفاده ی نیکوترین از اوقات راحتی مصرف دارند. درادامه ی این مطلب زومیت، برخی از کاربردهای مفید و سازنده ی اینترنت را معاینه می کنیم که شاید در روزهای ساختمان نشینی و دورکاری کاربردی واقع شوند.

پادکست و کتاب صوتی

پادکست از طریق های جذاب تولید و توزیع محتوای صوتی تو دنیای امروز محسوب می شود؛ کانالی با عمر نزدیک به یک دهه که امروزه به نوعی جایگزین رادیوهای سنتی شده است. پادکست ها در گوناگون گوناگون خبری، تحلیلی، آموزشی، سرگرمی، داستانی، گفت وگو و… تولید می شوند و برای هرنوع دلخواه ای، می قابلیت پادکست مناسب مشهود کرد. چنانچه شما هم از دلبستگی مندان بوسیله محتوای صوتی هستید و ترجیح می دهید اوقات فراغت خود را با محتوای جذاب مملو کنید، حتما از گوش اعطا کردن پادکست کیف خواهید برد.

سرویس های مختلف تویی و بین المللی بخاطر دسترسی و شنوایی اعطا کردن به پادکست ها حیات دارند که سپرده به پلتفرم استعمال شده ی کاربر، مجموعه ای گسترده از محتوا را نمایش می کنند. از سرویس های مشهور و رایگان بین المللی می توان اپل پادکست، کست باکس، پادبین، استیچر، اسپاتیفای و ساوندکلاد را نام برد که مجموعه ای از محتوای صوتی را بوسیله اصطلاح های متنوع عرضه می کنند. در میان سرویس های داخلی نیز، شنوتو و ناملیک از بقیه مشهورتر هستند. درضمن، پیشنهاد می کنیم پادکست زومیت را نیز داخل پلتفرم های سابق الذکر بشنوید. در این پادکست، به موضوعات جذابی قرین تبلیغات مشارکت های دخانیات و توهم ساخت وپاخت و ربات های قاتل پرداخته است.

تاریخ های صوتی نیز مانند پادکست ها، چند سالی است که طرفداران زیادی بین کاربران دنیای فناوری روشن کرده اند. سرویس هایی که معرفی کردن کردیم، معمولا کتاب صوتی همچنین در بین محتوای خود ارائه می کنند؛ البته نباید از سرو های مشهوری همچون Audible و Audiobooks هم بی خبر شد که علاوه بر محتوای پولی، فداکار کتاب های صوتی را نیز به رایگان عرضه می کنند.

شاید پس از مدتی روزی بردن از محتوای جذاب صوتی پادکست، شما اندوه به تولید پادکست علاقه مند شوید. به هرحال، دوران کنونی فرصت مناسبی بخاطر افزایش مهارت و تولید محتوا همچنین محسوب می شود. در میان درخت سرو هایی که تولید و توزیع پادکست را ممکن می کنند، Anchor زیاد از همه طرفدار دارد که قابلیت های مختلف ضبط و نیکوترین سازی را ارائه می کند. اگر غصه به دنبال گزینه های حرفه ای تیز هستید، حتما Adobe Audition را امتحان کنید.پرگیر های آموزشی آنلاین

مهارت آموزی را می قابلیت آسان ترین کار تو درون دنیای امروز دانست. دیگر هیچگاه فردی بهانه ی دسترسی نداشتن بوسیله منابع آموزشی و استادان صنف ای را ندارد و فقط با یگانگی اینترنت می تواند به بحری مجلل از محتوای آموزشی مشت پیدا یواش. تنها کافی است داخل اینترنت جست وجو کنید تا انواع آموزش ها را در انواع حوزه ها از دروس دانشگاهی تا مهارت های متخصص و ترفیع شخصی و موارد متشابه را بیابید.

از سرویس های بین المللی معروف آموزش آنلاین مهارت می توان به Udemy و Lynda اشاره کرد که اکثر کاربران ایرانی با حوالی های معتبر آن ها آشنا هستند. این سرویس ها عموما بسرنوشت شوم دچار کردن هایی از دوره های خود را رایگان دراختیار کاربر استراحت می دهند تا درصورت تمایل، درون حوالی ی بازپسین ثبت شهرت کنند. به علاوه، اکثر دوره های پولی دو درخت سرو معروف از همان راهی که همه قطعا می شناسید، دردسترس کاربران ایرانی قرار دارند!

درخت سرو های آموزش آنلاین ایرانی تیمار داخل سال های اخیر رشد چشمگیری کرده اند. کاربران علاقه مند می توانند علاوه بر شریک شدن داخل دوره های آموزش مجازی، محتوای آموزشی را تولید و آن را درون سرویس های مذکور نمایش کنند. از میان سرویس های مشهور این حوزه می نبوغ فرادرس، بنیاد آموزش رمزی ایرانیان، آموزش مجازی پارس، فرانش، داناپ و دبستان خونه را نام سرما.تاریخ الکترونیک خواه خلاصه تاریخ

تاریخ خوانی ابد ازجمله راهکارهای گذراندن اوقات صبر بوده است. اگرچه هنوز بسیاری از کتاب خوان های حرفه ای کتاب های کاغذی را برای وارسی رجحان می دهند، کاربر امروزی دنیای فناوری با ابزاری آسان زیرفون برای وارسی تعامل بیشتری دارد. کتاب های الکترونیک از سال ها پیش حضوری جدی در جمع کاربران دنیای فناوری داشته اند و دسترسی آسان بوسیله آن ها، به افزایش روزافزون علاقه مندان منجر می شود.

امروزه، دسترسی به تاریخچه های الکترونیک بوسیله لطف سرویس های گوناگون آسان شده است. در ایران، وب سایت هایی همچون فیدیبو، کتاب ناک، پارس بوک و کتاب روش بسیار از همگی شناخته شده هستند که کتاب های صوتی را نیز درکنار تاریخچه های الکترونیک نمایش می کنند. چنانچه غم به پشت پیشنهاد برای شروع مطالعه هستید، می توانید از بخش معرفی کردن تاریخچه زومیت بهره بگیرید. به علاوه، پادکست بی پلاس نیز از منابع مناسب آشنایی با تاریخچه های متنوع محسوب می شود. بد زدودن سری بی آرامی بوسیله وب سایت Blinkist بزنید و از خلاصه ی کتاب های هفتگی رایگان آن ها نصیب مند شوید.

تولید محتوا

اکثر کاربران دنیای فناوری درون میان  گردش وگذارهای خود تو منابع بی حد محتوایی، احتمالا چند مرتبه به تولید محتوا و دخول شدید برنده به فضای فناوری علاقه مند شده اند. بهانه های متعدد همچون نداشتن لحظه کافی، تجربه ی کم، نداشتن مهارت و موارد مشابه، قدیم آن ها را از تولید محتوا دور کرده اند. شاید اکنون که وقت قرار بیشتری دارید و گزینه های تفریح زیادی هم پیش روی شما نیست، نیکوترین زمان برای آزمایش تسلط تولید محتوا باشد.

انواع محتوای متنی و صوتی و تصویری در فضای اینترنت به عنوان طلای عصر مجهز شناخته می شوند. اگر بتوانید با کمی وقت و حوصله از فرصت پیش آمده برای تولید محتوای دلخواهتان بهره ببرید، شاید کلید ورود به معدن طلای قرن بیست ویکم را نمایان کنید. راه اندازی وبلاگ انحصاری یا گشایش ورق ی شخصی درون شبکه های اجتماعی، می تواند اولین گام شما بخاطر دخول به دنیای تولید محتوا باشد. دراین میان، می توانید از دیدگاه های کاربران بیشتری حزن بهره ببرید که شبیه خودتان در این روزها، اینترنت را بهترین جا برای حضور و گردهم آیی می دانند.

دیدگاه شما چیست؟ پیشنهادهای دیگری برای روزی مندی بهتر از اینترنت و فناوری در این روزها دارید؟بیشتر بخوانید:کره جنوبی مجوز کاربرد از طیف موج Mid-band را برای پیاده سازی 5G صادر می کندتوییتر هر هفته برای شناسایی ربات ها درون پلتفرم خود میلیون ها احصائیه کاربری را تجسس می کندفیسبوک درصورت انتشار اخبار قدیمی به کاربر هشدار می دهدگوگل تصاویر جستجوشده را صحت سنجی می کندبا ابزارهای مجانی کاربردی و مکمل توییتر آشنا شوید